Sleva 20 % na jazykové kurzy od Easy Linga. Použijte slevový kód: SPEAKANDTRAVEL

Rychlý přehled

Nejlepší online kurzy němčiny

Obsah článku

Němčina je pro nás díky blízkosti Německa a Rakouska hodně důležitý jazyk.

A kurzy němčiny nabízí celá řada jazykovek.

A pak tu jsou online kurzy němčiny, které vás zábavnou a efektivní formou provedou všemi nástrahami německého jazyka! 

V dnešní době je to mnohem modernější a často i levnější způsob jak se naučit němčinu. Díky nim si můžete studovat kdy chcete a kde chcete.

Ale v záplavě německých kurzů na internetu se není snadné zorientovat, proto vám přinášíme výběr těch nejlepších online kurzů němčiny.

A taky tipy jak si vybrat vhodný kurz přesně pro sebe.

Rychlý přehled nejlepších online kurzů němčiny

1. Online jazyky – TOP jazykové online kurzy od české jazykovky ✅
2. EasyLingo – česká aplikace a online kurzy v jednom – můj favorit ❤️
3. Italki – pokud hledáte přímo německé lektory z celého světa ????
4. Preply – zajímavé studijní plány a špičkový lektoři ????‍????
5. Duolingo – není to moc efektivní, ale je to zdarma ????
6. Mondly – pokud hledáte rychle a krátké lekce na každý den ????

Jak vybrat vhodný online kurz němčiny

V dnešní době, kdy máte opravdu spoustu možností jak studovat němčinu online je trošku náročnější si vybrat ten ideální způsob.

Moje zkušenost je, že na všem se najde něco, co by mohlo být lepší a mohli bychom neustále přeskakovat z jednoho na druhé. To bychom se toho ale moc nenaučili. Je dobrý zkoušet, ale pak se rozhodnout a naplno se do nějakého způsobu pustit a nepřeskakovat na jiné možnosti.

Vyzkoušejte si online kurzy němčiny zdarma

Nejlepší způsob jak zjistit jestli vám online kurzy budou vyhovovat je si to vyzkoušet. Většina aplikací nabízí lekci zdarma. Například české online kurzy od Online jazyků, nebo EasyLingo mají celou první lekci zdarma.

Z vlastní zkušenost ale vím, že je fajn u testování vydržet trošku déle a třeba si i zaplatit první měsíc a vyzkoušet si studia v trošku delším časovém úseku.

Cena by neměla rozhodovat

Když to porovnáte s běžnými způsoby výuky cizího jazyky, tak bude jakákoli online metoda, nebo online kurz výhodnější. Nemusíte nikam dojíždět, nestojí vás to další čas, atd..

Cena je samozřejmě důležitá, ale většinou to není velká položka. U měsíčních předplatných se v pohodě vejdete do několika stovek a u jednorázových plateb jsou to většinou cca 1 – 2 tisíce max.

Tip: Víte, že první lekce s živými lektory u Italki jsou cenově zvýhodněné?

Jazyková úroveň

Začít a potom studovat kurz, který vás nutí se neustále posouvat je zásadní. Neustálé opakování základní látky, tak jak mě to občas některé apky nutí je ztráta času.

Proto je dobré vědět na jaké úrovni se nacházíte a kupovat kurzy, které vás posunou na další level. Z mé zkušenosti je lepší si vytvořit na sebe tlak a nepohodlí v kurzu, kde všemu nerozumím, než si užívat pohodičku s kurzem, který si projdu rychle a všemu rozumím.

Jak rychle a často chcete studovat

Zatímco s online aplikacemi si můžete dopřát třeba jenom několik minut denně, u lekcí s živými lektory to bude chtít si vyhradit více času. Osobě oba tyto přístupy rád kombinuju.

Je jasné, že čím víc času studiu věnujete, tím rychleji se budete posouvat. Já mívám období, kdy se studiu věnuju intenzivněji a pak mívám i klidně týdny, kdy si jedu takovou udržovačku a studuju pouze pár minut denně.

Jaké používá online kurz výukové metody

Tohle chce zase vyzkoušet. Někomu vyhovují doplňovačky, někomu hlasová cvičení, někdo je na videa, atd… A taky je dobré počítat s tím, že na každém zařízení se studuje trošku jinak.

Třeba na mobilu mi trvá, než naťukám psanou odpověď. Proto mi docela vyhovovala aplikace Mondly, kde jsem mohl odpověď nadiktovat. Na druhou stranu na mě bylo ale Mondly zase příliš jednoduché a věděl jsem, že se moc neposouvám.

Účel studia

Studujete abyste si osvěžili jazyk před cestou do zahraničí, nebo potřebujete dlouhodobě pilovat obchodní němčinu a získávat víc sebevědomí na jednání se zahraničními partnery?

Hodně aplikací a online jazykovek nabízí i odborné jazykové kurzy, které budou často lepší volba, než obecné a základní kurzy.

Výukový jazyk

Tohle je docela zásadní. Spousta zahraničních aplikací vás nebude němčinu učit v češtině, ale budete se muset spolehnout na angličtinu, nebo jiný jazyk.

Někdy to může být výhoda, někdy zase nevýhoda. Je dobré to zvážit.

Musí vás to bavit!

Může se to zdát jako zbytečný luxus, ale pokud vás studium nebude bavit, tak se na to dřív nebo později vykašlete. Nuda je nejčastější důvod, proč neudržíme fokus na studium.

Pořiďte si takový online kurz, nebo aplikace, která vás bude bavit a studia pro vás budou zároveň zábavou.

Srovnání online kurzů němčiny

Vysvětlení k tabulce:

 • Úroveň (kurzy) znamená šíři učiva, které vám aplikace nabízí. Můžou to být tedy kompletní kurzy od A1 – C1, ale také různé další odborné a specifické kurzy, které můžete získáte.
 • Metody naznačují variabilitu a počet různorodých cvičení (poslech, doplňovačky, psaní, mluvení, atd.)
 • Čeština znamená, že je výuka vedená v českém jazyce.
 • Cena (orientační). Je těžké cenově porovnávat různé aplikace a online kurzy. Náš údaj je orientační, a zároveň nejběžnější, který zaplatíte.
 • Hodnocení je jediný subjektivní údaj. Je to hodnocení na základě ceny a výkonu. Výsledek se zakládá na našich zkušeností a doporučení s nástrojem / aplikací.

ÚROVNĚ
(kurzy)

METODY

ČEŠTINA

CENA
(orientační)

HODNOCENÍ
(cena / výkon)

A1 - B2
(23 kurzů)

interaktivní cvičení a řízené opakování

Ano

2 470 Kč
(1 kurz)

4.5/5

A1 - B2
(23 kurzů)

interaktivní cvičení a řízené opakování

Ano

229 - 499 Kč
(měsíčně)

5/5

Individuální

Online lekce

Ne

100 - 900 Kč
(lekce)

4.5/5

Individuální

Online lekce

Ne

187 - 880 Kč
(lekce)

4.5/5

Jeden hlavní kurz

krátké zábavné lekce

Ne

zdarma 

(reklamy)

2.5/5

Jeden kurz
(rychlé lekce)

krátké tématické lekce 

Ano

246 - 399 Kč
(měsíčně)

3.5/5

V našem hodnocení vyhrálo EasyLingo (5/5). A to především za rozumný poměr opravdového učení (vysvětlení gramatiky, řízené opakování, atd.) a zábavy s aplikací.

Úplně stejné rozhraní najdete u Online jazyků (4,5/5) (je to stejná firma, která vyvíjí EasyLingo), ale rozdíl je v tom, že tady za cenu 2 470 Kč získáte pouze jeden kurz (třeba půlku úrovně A2).

Ale u EasyLinga za podobnou čásku získáte rovnou 50 kurzů na rok. Přístup na pořád u Online jazyků je fajn, ale kdo by chtěl celý život studovat jeden kurz, jednu úroveň… stále stejnou látku.

Italki (4,5/5) a Preply (4,5/5) jsou velmi srovnatelné aplikace, které vás propojí s lektory z celého světa. Jedinou “nevýhodou” je absence češtiny. Ale zase si můžete popovídat s lidmi z celého světa.

Duolingo (2,5/5) u nás moc neboduje. Sice je zdarma, ale o efektivitě učení se tady moc mluvit nedá. Některý cvičení jsou nesmyslně primitivní a věty, které se naučíte většinou nikdy v praxi nepoužijete.

Mondly (3,5/5) je z našeho pohledu příliš jednoduché a kurzy vás nevedou ke stále náročnějším cvičení, takže se posouváte velmi pomalu. Je to ale hezká aplikace a někomu může vyhovovat.

Online jazyky

TOP jazykové online kurzy od české jazykovky 

Cena: 890 – 2490 Kč / kurz
Způsob výuky: Různá zábavná cvičení, vysvětlení gramatiky a řízené opakování látky
Kurzy: 23 online kurzů němčiny (A1 – B2)
Dostupnost: Počítač, tablet, mobil

Získejte slevu 20 %. Použijte slevový kód: SPEAKANDTRAVEL (aktivovat slevu)

Online jazyky jsou na českém trhu už od roku 2007. Dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější online jazykové kurzy u více než třista tisíc studentů. Kromě němčiny s nimi můžete samozřejmě studovat i angličtinu a další světové jazyky.

Můžete studovat i na mobilu v jejich mobilní aplikaci. Spíš než mobilní aplikace na němčinu, jsou to opravdové jazykové kurzy. Většinu látky vám podrobně vysvětlí (textem a občas i na videu).

Jejich online kurzy jsou vždy rozdělený do několika tématických kapitol. A každá kapitola pak obsahuj 20 – 30 různých cvičení (doplňování, poslech, křížovky, skládání slov a vět, atd.) Kurzy němčiny jsou opravdu detailní. Třeba úroveň B1 (mírně pokročilý) je rozdělena do 2 kurzů B1- a B1+. Takže němčinu se učíte detailně a pozvolna.

Na konci každé tématické kapitoly potom máte za úkol namluvit krátký příběh na téma, které jste se naučili během lekce. Na to potom dostanete zpětnou vazbu přímo od lektorů němčiny od Online jazyků.

100% oceníte, že německou gramatiku vůbec všechno v kurzu vám vysvětlí detailně v češtině.

Toto je velká výhodo oproti většině ostatních aplikací, které vás budou němčinu učit v angličtině. Což je pro nás nepřirozené.

Cena kurzů němčiny se pohybuje od 890 Kč (slovíčka) až po běžných 2.490 Kč za 1 kurz. Velkou výhodou je, že vám kurz už zůstane napořád a můžete se k němu kdykoli vracet.

Nic neriskujete…

Všechny kurzy si můžete zdarma vyzkoušet ????

Ukázková lekce zdarma

Osobní zkušenost s Online jazyky – němčina

Brzy doplníme podrobnější text. Právě probíhá testování…

No velkou zkušenost s němčinou nemám. S Online jazyky, tedy s EasyLingem studuji především angličtinu. Ano píšu s EasyLingem, protože tyhle dvě platforma na cizí jazyky jsou uvnitř úplně stejný.

Takže je úplně jedno jestli si pořídíte Online jazyky, nebo EasyLingo. Rozdíl je především v ceně. U Online jazyků platíte jednorázově za každý kurz, který vám potom už zůstává dostupný napořád. U EasyLinga si platíte za pár stovek měsíční předplatný a máte přístup rovnou k desítkám jazykových online kurzů.

Němčinu jsme si s apkou vyzkoušel před naší krátkou cestou do Německa. A byla to víc zábava, než opravdové studium. Mě totiž němčina přijde neuvěřitelně vtipná a taková roztomile tvrdá! ????

Pokud ale chcete znám moje dojmy, tak pokračujte dál. Na osobní zkušenost s EasyLingem.

A nebo se rovnou mrkněte na naši podrobnou recenzi Online jazyků.

Výhody

 • Největší česká online jazykovka.
 • Vše je vysvětleno v češtině!
 • Gramatika je detailně vysvětlená
 • Většinu lekcí opakujete látku. Děsná nuda, ale funguje to.
 • Rozumná cena.
 • Vtipná vyhodnocovací videa.
 • Soutěž s ostatními studenty.

Nevýhody

 • Nefunguje offline.
 • Někdy je opakování fakt za trest.

Z široké nabídky Online jazyků si vyberou všichni. Začátečníci, pokročilý, odborníci, kteří potřebují potrénovat profesní němčinu i lidé, kteří si chtějí jenom rozšířit slovní zásobu.

Němčina pro začátečníky

Ať už s němčinou úplně začínáte, nebo jste takzvaný věčný začátečník, tak si z nabídky Online jazyků určitě vyberete.

V kurzech pro začátečníky procvičíte slovní zásobu a fráze, abyste byli schopni porozumět nejčastějším německým větám.

Krom toho na vás čeká i procvičení mluveného a písemného projevu.

Vyzkoušejte zdarma Němčinu pro znalé začátečníky A2

Němčina pro pokročilé

Máte už zmáknuté základy němčiny a rádi byste se posunuli dále? Pak je nejvyšší čas vyzkoušet některý z online kurzů němčiny pro pokročilé! 

Varianta B1 prověří vaše znalosti a posune vaši němčinu tak, že bude schopný běžně konverzovat.

Už to nebude jenom… Ein Bier! Ale možná budete říkat: Ich würde ein richtig gutes Bier trinken.

Vyzkoušejte zdarma Němčinu pro mírně pokročilé B1

Odborné online kurzy němčiny

V ČR působí velké množství německých firem. A často za prací cestujeme právě do Německa.

To je důvod proč jsou velmi oblíbené různé tématické kurzy obchodní němčiny.

Oobchodní Němčina pro pokročilé B2

Němčina pro nákup a prodej B2

NJ – slovíčka pro logistiku B1

Po absolvování těchto kurzů budete připraveni jednat s německými obchodními partnery, dokážete se domluvit na podmínkách objednání zboží či si zařídit jeho dopravu.

1000 německých slovíček

Slovíčka jsou základem každého úspěšného ovládnutí jazyka.

Bez dostatečné slovní zásoby vám bude dobrá výslovnost i dokonalá znalost gramatiky k ničemu.

Online jazyky mají v nabídce i levnější kurz, který je zaměřený pouze na budování slovní zásoby.

Vyzkoušet kurz 1000 německých slovíček

???? Recenze kurzu německá slovíčka

EasyLingo

Náš favorit ❤️ Doporučujeme minimálně vyzkoušet.

Cena: 229 – 499 Kč / měsíc (podle tarifu)
Způsob výuky: Různá zábavná cvičení, vysvětlení gramatiky a řízené opakování látky
Kurzy: 23 různých kurzů němčiny (A1 – B2)
K dostání: Počítač, tablet, mobil

Získejte slevu 20 %. Použijte slevový kód: SPEAKANDTRAVEL (aktivovat slevu)

Je to jedna z mála aplikací, která vás učí němčinu v češtině. To určitě ocení začátečníci, kteří s němčinou teprve začínají, ale i ostřílení jazykový borci. Přece jenom, když vám někdo gramatiku vysvětlí v mateřském jazyce, tak to rychleji pochopíme.

EasyLingo vás němčinu naučí od úrovně A1 (úplný začátečník) až po velmi pokročilou úroveň B2. K dispozici jsou nejrůznější kurzy slovíček a celá řada kurzů odborné němčiny, kterou ocení různí specialisté ve firmách, které spolupracují s Německem.

Kurzy vždy obsahují několik kapitol a každá kapitola obsahuje cca 20 různých cvičení (poslech, doplňování, mluvení, psaní, atd.). Kapitoly na sebe ve studiu navazují a neustále posouvají vaši znalost němčiny. Což je velký rozdíl od celé řady ostatních aplikací, kde si můžete libovolně vybírat různé lekce.

EasyLingo pořídíte za 229 Kč – 499 Kč / měsíčně. Záleží na druhu tarifu a na jak dlouho si EasyLingo předplatíte. Nejvýhodněji samozřejmě vychází roční předplatný. Za jednu cenu můžete získat přístup k základním kurzům němčiny a desítkám dalších slovíčkových a odborných kurzů. Navíc získáte přístup k dalším jazykům (AJ, FR, ESP, RUS, IT).

Přehled aktuálních tarifů EasyLinga

Nic neriskujete…

Aplikaci EasyLingo si můžete zdarma vyzkoušet ????

Ukázková lekce zdarma

EasyLingo němčina osobní zkušenost

S EasyLingem dlouhodobě studuju především angličtinu. A tak mě zajímalo, jestli ze studií němčiny budu mít stejný pocit. Možná bych ještě měl říct, že němčina opravdu není můj oblíbený jazyk.

Ale to mi nezabránilo k vyzkoušení studií němčiny s EasyLingem. Opatrně jsem se přihlásil ke kurzu A1 (začátečníci). Samotného mě překvapilo, kolik základních slovíček jsem zapomněl. A jak neefektivní byla školní výuka. 😀

Ale k věci. EasyLingo má online kurzy němčiny propracované minimálně stejně dobře jako ty anglické. Takže jsem měl po pár lekcích opravdu pocit, že jsem se něco naučil a nebylo to jenom takové bezduché skládání nesmyslných vět.

Opět vás nutí trávit podstatnou část lekce opakováním. Což není zrovna sexy věc, ale je to efektivní. Opakováním se jazyk opravdu naučíte.

Chcete vědět více o aplikaci? Mrkněte na EasyLingo recenze a zkušenosti

Výhody

 • Česká aplikace. Vše je vysvětleno v češtině!
 • Gramatika je detailně vysvětlená
 • Většinu lekcí opakujete látku. Děsná nuda, ale funguje to
 • Rozumná cena
 • Vtipná vyhodnocovací videa
 • Soutěž s ostatními studenty

Nevýhody

 • Nefunguje offline
 • Někdy je opakování fakt za trest

Duolingo

Není to moc efektivní, ale je to zdarma ????

Cena: zdarma (zobrazují se reklamy)
Počet kurzů: 1 (není v češtině)
K dostání: pro iOS i Android

Duolingo je zdarma, ale na efektivní studium němčiny bych jej asi nevolil. Možná tak na trávení času s němčinou a angličtinou dohromady.

Studovat tady budete muset v angličtině. Češtinu Duolingu v online kurzu němčiny nemá. Což může být pro začátečníky, ale i pokročilý studenty problém.

Sám mám raději, když se jazyk učím v mateřském jazyce. Lépe pochopím gramatiku i další souvislosti.

Duolingo němčina osobní zkušenost

Bylo to spíše za trest. 😉 Jednoduché a v praxi nepoužitelné věty, které mě aplikace nutí procvičovat mě vždy dokážou spolehlivě vytočit.

Němčina s Duolingem není příliš kreativní. Většinu cvičení jsem jenom skládal věty. Nic víc…

Duolingo má sice propracovaný systém, který dělá studium zábavné a nutí vás se k němu vracet. zat o má určitě plusové body, ale já mám raději “nudnější” aplikace, kde se jazyk ale doopravdy učíte.

Takže v němčině s Duolingem určitě pokračovat nebudu.

Podrobnější zkušenosti najde v naší Duolingo recenzi

Výhody

 • Je to zdarma
 • Můžete soutěžit s ostatními studenty

Nevýhody

 • Nelogické věty, které vás nepřipraví na reálné používání jazyka
 • Reklamy v aplikaci
 • Příliš jednoduchá cvičení
 • Kurz němčiny není v češtině

Italki

Pokud hledáte přímo německé lektory z celého světa ????

Cena: od 100 Kč za lekci (cca 30 minut)
Způsob výuky: Individuální / online lekce
Dostupnost: mobil, tablet, počítač

Recenze: Italki recenze a zkušenosti

Cítíte, že vaší největší slabinou v němčině je mluvený projev? 

Pak je platforma italki šitá na míru přesně vašim potřebám, neboť díky ní získáte jedinečnou možnost se zdokonalit v mluvené němčině. 

Konkrétně se jedná o stránku, kde na vás čekají tisíce lektorů, jež jsou připraveni se s vámi online spojit a pomoci vám ve studiu němčiny

italki - angličtina pro náročné

Víte, že první lekce jsou levnější. ????

A všechny lektory si můžete dopředu poslechnout.

Získat zvýhodněné lekce

Jedná se tedy o alternativu ke klasickým kurzům formou osobního setkání s učitelem, která má ale oproti nim celou řadu benefitů. 

Například vám umožní se s lektory potkat kdykoliv budete chtít, ve snaze se naučit německy tak nebudete nikterak omezováni.

Navíc ještě před první hodinou s vámi vybraným lektorem na italki získáte možnost si jej ověřit – každý musí mít nahráno krátké úvodní video. 

Aby toho nebylo málo, tak ceny online hodin jsou velice příznivé, první lekce jsou dokonce cenově zvýhodněné.

Výhody

 • Velký výběr lektorů z celého světa
 • Profesionální i komunitní lektoři
 • Všechny lektory si můžete dopředu vyzkoušet a přehrát jejich videa
 • Rozumné ceny
 • První 3 lekce jsou levnější

Nevýhody

 • Musíte překonat strach z mluvení

Preply

Individuální přístup od lektorů němčiny. ????‍????

Cena: Od 100 Kč za lekci (cca 30 minut)
Způsob výuky: Individuální / online lekce
Dostupnost: mobil, tablet, počítač

Recenze: Preply recenze a zkušenosti (připravujeme)

Právě testujeme celou aplikaci Preply a lektory. Brzy se můžete těšit na naše závěry.

Můžete se těšit na tipy, ale hlavně autentickou referenci.

Výhody

 • Velký výběr lektorů z celého světa
 • Profesionální i komunitní lektoři
 • Všechny lektory si můžete dopředu vyzkoušet a přehrát jejich videa
 • Rozumné ceny
 • První 3 lekce jsou levnější

Nevýhody

 • Musíte překonat strach z mluvení

Víte, že na první lekce můžete získat 50% slevu? ????

A všechny lektory si můžete dopředu poslechnout.

Získat slevu 50 % na první lekce

Mondly

Rychlé a jednoduché cvičení z nejrůznějších oblastí ????

Cena: od 229 / měsíc za 1 jazyk (nejčastější tarif)
Způsob výuky: Rychlá, krátká cvičení
Počet kurzů:
3 úrovně obtížnosti
K dostání: 
Mobil, tablet, počítač

Recenze: Mondly recenze a zkušenosti (připravujeme)

Aplikaci právě testujeme a brzy přidáme první zkušenosti.

Můžete se těšit na zábavné storky z testování, ale hlavně upřímné závěry a doporučení.

Výhody

 • Ostatní jazyky
 • Studujete v češtině
 • Možnost vyplňovat cvičení hlasem (mluvením)
 • Rozumná cena.
 • Krátké, rychlé lekce
 • Žebříček nejlepších studentů

Nevýhody

 • Není vysvětlená gramatika
 • Cvičení jsou hodně lehká a často se opakují
 • Aplikace je spíše pro začátečníky

Jak zjistím, že mi kurz vyhovuje?

Jedině tak, že si jej vyzkoušíte. Ale nemějte strach, že by vás to přišlo drah, všechny výše zmíněné kurzy němčiny si lze vyzkoušet zdarma

Jaký je tedy nejlepší online kurz němčiny?

To nedokážeme říct, protože každému bude vyhovovat něco jiného. Nejde ale ani tak o pohodlí při studiu, ale o to jak dobře a kvalitně se s online kurzy, nebo aplikacemi naučíte němčinu.

V tomhle poměru cena vs. výkon u nás jasně vyhrávají Online jazyky a EasyLingo. A hned na druhém místě jsou pak nástroje, které vás propojí se skvělými lektory z celého světa jako je Italki a Preply.

Jaká je hlavní výhoda online kurzů němčiny?

Pro osvojení jazyka je nejdůležitější pravidelný kontakt s ním. To vám potvrdí každý lektor němčiny. Nemusí být velký, ale měl by být pravidelný. Každý den.

Což je právě velká výhoda všech možných online nástrojů a kurzů, které si můžete pustit kdykoli a kdekoli a studovat třeba jenom pár minut. 

Kolik stojí online kurzy němčiny?

Většinou se dají pořídit za 1 – 2,5 tisíce. Nebo ve formě měsíčního předplatného za pár stovek měsíčně.

Existují samozřejmě i varianty zdarma. Ale tam naopak zaplatíte nízkou efektivitou kurzu a studia vám budou trvat déle. Možná ani nikdy neskončí.

Je lepší individuální lektor, nebo online kurz?

Podle nás je nejlepší kombinace. Udržte si pravidelný kontakt s němčinou pomocí online kurzů, nebo aplikací.

Ale nebojte se zapojit i individuální přístup. Buď si můžete najmout lektora němčiny, nebo vyzkoušet některou z námi doporučovaných platforem na propojení s lektory z celého světa (Italki a Preply).

Jak zjistím jaký kurz je pro moji úroveň němčiny?

To je jednoduché. Vyzkoušejte si to. Osobně se mi nejvíc osvědčili online kurzy, kde všemu nerozumím. Je lepší plnit cvičení na 80 % a zlepšovat se, než si užívat pohodičku u lehkých civčení.

Dušan Souček

Dušan Souček

Podnikatel, ???? cestovatel, věčný začátečník a samouk v Angličtině ????. Baví mě testovat a zkoušet různé možnosti formy studia. Svůj boj s Angličtinou sdílím na blogu www.myenglishhacks.cz

Stáhněte si zdarma e-book (krátké PDF) kde se dozvíte jednoduché triky na angličtinu (žádné revoluční metody 😂).

 • Například kde vzít čas na studia.
 • Díky jaké aplikaci dokážu každý den studovat (už pomalu půl roku)
 • A dalších, celkem 12 tipů
 

Na e-mail vám budeme posílat pouze informace ke studování jazyků a cestování. Spam nemáme rádi a neděláme jej. Samozřejmě se můžete kdykoli odhlásit a zastavit posílání e-mailů. Vaše osobní údaje (tedy e-mail) budu střežit jako oko v hlavě, přesně tak, jak zákon káže zde.

Doporučujeme:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zadejte e-mail, kam vám pošlu e-book.

Oblíbená audiokniha

Běžně: 399 Kč

Dnes: 199 Kč (ušetříte 200 Kč)

E-shop ProgresGuru slaví 10. narozeniny a všechny audioknihy teď pořídíte za 199 Kč. Více zde >>

Dárek zdarma 🎁

E-book: 10 + 2 hacků jak na ANGLIČTINU pro samouky