Sleva 20 % na jazykové kurzy od Easy Linga. Použijte slevový kód: SPEAKANDTRAVEL

Kontakt

My English Hacks je místo, kde nejdete užitečné informace ze světa studování cizích jazyků a cestování. Najdete zde tipy jak studovat, recenze aplikací na jazyky a online kurzů

Naše články píšeme tak, aby si v nich každý našel potřebné informace. Píšou je lidé z oboru a profesionální lektoři, ale i studenti, kteří se chtějí podělit o své zkušenosti. Tento mix vytváří unikátní obsah, který na žádném jiném jazykovém webu nenajdete. 

Dušan Souček

Dušan Souček

Podnikatel, 🗺 cestovatel, věčný začátečník a samouk v Angličtině 🙄. Baví mě testovat a zkoušet různé možnosti formy studia. Svůj boj s Angličtinou sdílím na blogu www.myenglishhacks.cz

Abych nezapomněl: Provozovatelem tohoto webu je moje firma Lordvest s. r. o., která sídlí v Praze, Bělehradská 858/23, PSČ 120 00.

A všechno co tady na www.myenglishhacks.cz najdete berte pouze jako sdílení našich osobních zkušeností. Určitě to nejsou odborné rady, nebo jakýkoli příslib možných výsledků. Vše záleží pouze na vás a na vašem úsilí a my za to neneseme žádnou zodpovědnost. 😉

Kdo píše články

Tady najdete přehled všech cestovatelů, lektorů a především studentů jazyků, kteří se s vámi podělili o své zkušenosti. (právě probíhá aktualizace)

Andrea Pištěková

Andrea Pištěková

Jsem takový dlouhodobý cestovatel, navštívila jsem již 38 zemí. Miluju poznávání různých kultur a cizí jazyky. Mluvím plynule pěti jazyky a základy dalších jsou samozřejmostí, pokud se člověk déle zdrží v nějaké zemi. Svou znalost jazyků ráda předávám dál ve formě doučování a psaní.

Daniela Pečínková

Daniela Pečínková

Co je lepší školou života než poznávání nových krajů? Nejužitečnější schopnosti a dovednosti jsem si vždy osvojila v cizině a cestování doporučuji každému, kdo má pocit, že by se potřeboval někam posunout. Živím se jako lektorka angličtiny a jógy a ve volném čase pracuji na naší nově založené borůvkové plantáži na Vysočině.

Jana Langová

Jana Langová

Miluju cestování na všechny způsoby, mým oblíbeným adrenalinovým sportem je přednášení před publikem a životní lásku jsem našla v knižní sérii o Zeměploše. Ve zbytku volného času se věnuji medicíně a studiu jazyků.

Mgr. Veronika Kavanová

Mgr. Veronika Kavanová

Jsem učitelka angličtiny a psychologie na střední škole, copywriterka, cestovatelka a shopaholička. Miluju studium cizích jazyků. Angličtině se věnuji od roku 1995. Ráda ale zkouším nové věci, takže jsem se vrhla na samostudium italštiny a španělštiny.

Kateřina Šturmová

Kateřina Šturmová

Miluju poznávání cizích zemí, kultur a jazyků! Několik let jsem vyučovala češtinu pro cizince na Karlově univerzitě, kde jsem se setkala s lidmi z celého světa a snažila se jim přiblížit náš jazyk a kulturu trochu zábavnější formou, protože sama dobře vím, že sedět a koukat do učebnice není pro každého. A stejně jako oni, i já teď neustále hledám nové způsoby, jak si jazyky co nejlépe a nejpřirozeněji osvojit!

Lucie Rudolecká

Lucie Rudolecká

Jsem studentka češtiny a němčiny. Kromě studia se věnuji práci s dětmi, sociálním sítím a příležitostně psaní. Mám ráda čokoládu, kávu a cestování a nesnáším nudu.

Barbora Jiřincová

Barbora Jiřincová

Jsem učitelka, která píše. Mou vášní jsou dějiny a vzdělávání. Už se nemůžu vrátit do školky, tak předávám vědomosti dál. Když nepíšu, tak čtu. A ve volném čase sportuji a krotím vlastní děti.

Anna Škvařilová

Anna Škvařilová

Miluji cestování, svobodu a dobrodružství. Mou vizí je rozšiřovat lidem obzory. Ve světe se dozvíte a naučíte spoustu užitečných věcí a zbavíte se mnoha zažitých stereotypů.

Přidejte se k nám

Baví vás cestování, máte zkušenosti s učením jazyků a rádi se o ně podělíte se světem.

Ozvěte se nám na redakce@myenglishhacks.cz a třeba něco vymyslíme.

Oblíbená audiokniha

Běžně: 399 Kč

Dnes: 199 Kč (ušetříte 200 Kč)

E-shop ProgresGuru slaví 10. narozeniny a všechny audioknihy teď pořídíte za 199 Kč. Více zde >>

Dárek zdarma 🎁

E-book: 10 + 2 hacků jak na ANGLIČTINU pro samouky